ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور انفجار۲ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
شارژ هدیه ( بونوس) های فعال سایت و نحوه فعال سازی انها

بونوس ۲۰٪ پرفکت مانی
در صورتی که از طریق پرفکت مانی و بیش از یک میلیون تومان حساب خود را شارژ کنیدبا ارسال تیکت می توانید این بونوس را دریافت کنید که این بونوس به بازى هاى پوكر ،پاسور، تخته نرد تعلق نمى گيرد.

بونوس ۲۰٪ پارسيگرام و درگاه کارت به کارت و درگاه مستقيم بانك ملت
در صورتی که از طریق پارسیگرام و یا درگاه کارت به کارت و یا درگاه مستقيم بانك ملت و بیش از یک میلیون تومان حساب خود را شارژ کنید با ارسال تيكت ميتوانيد اين بونوس را دريافت كنيد که اين بونوس به بازى هاى پوكر ،پاسور، تخته نرد تعلق نمى گيرد.


بونوس ٢٥٪؜ پرداخت الكترونيك
چنانچه از طریق پرداخت الكترونيك و بیش از یک میلیون تومان حساب خود را شارژ کنید، با ارسال تیکت میتوانید این بونوس را دریافت کنید. خاطرنشان میشود که اين بونوس به بازى هاى پوكر ،پاسور، تخته نرد تعلق نمى گيرد.

بونوس ۲۰٪ نجات
این بونوس به کاربرانی که موجودی حساب انها پس از واریزی و بازی در انفجار در همان روز به صفر میرسد(حداقل ۱۰۰,۰۰۰ تومان) تعلق میگیرد که مجدد با ارسال تیکت به پشتیبانی قابل دریافت می باشد.(در صورتی که از بونوس های واریزی درج شده در بالا استفاده کرده باشید این بونوس به شما تعلق نمی گیرد)

بونوس ۱۵٪ دیسکانت باخت
هر دوشنبه (۱۰ صبح تا ۱۲ شب ) ١٥ درصد از مبلغى كه در طول هفته گذشته باخته بوديد به شما برگردانده ميشود در صورتى كه از طريق پارسیگرام و یا درگاه مستقیم و درگاه کارت به کارت شارژ كرده باشيد و بيش از ١٠٠ هزار تومان باشد که فقط با ارسال تيكت با عنوان بونوس دیسکانت به ما ميتوانيد آن را دريافت نماييد و به بازیهای پوکر و پاسور و تخته نرد تعلق نمیگیرد.
.توجه داشته باشید که در روز های دیگر قابل اعمال و دریافت نمی باشد